Kontakta oss

Anställda på FKG

Fredrik Sidahl

Fredrik Sidahl CEO

Tel: +46 31 - 711 89 01
Mobil: +46 706 - 80 59 53
fredrik.sidahl@fkg.se

Peter Bryntesson

Peter Bryntesson Forskningsprogram och Senior Leader & Advisor

Tel: + 46 31 - 711 89 01
Mobil: + 46 709 - 66 67 08
peter.bryntesson@fkg.se

Gabriella Virdarson

Gabriella Virdarson Coordinator

Tel: +46 31 - 711 89 01
Mobil: +46 730 59 43 58
gabriella.virdarson@fkg.se

Övriga medarbetare

Inger Järbratt

Inger Järbratt Ekonomi

Tel: +46 31 - 739 13 21
ekonomi@fkg.se

Gabriella Banehag

Gabriella Banehag Projektledare "Kvinnan i Leverantörsindustrin"

Tel: + 46 725 - 14 55 14
gabriella.banehag@fkg.se

Kurt Myhr

Kurt Myhr Forskningsprogram

Tel: +46 730 - 21 63 02
kurt.myhr@fkg.se

Göran Björklund

Göran Björklund Fordonskomponenten

Tel: +46 31 - 712 40 00
goran.bjorklund@newsroom.se

Leif Ohlsson

Leif Ohlsson Forskningsprogram

Tel: +46 705 - 83 43 33
leif.ohlsson@fkg.se

Annonsering Ad4you Media

Nils-Erik Wickman n.wickman@ad4you.se



FKG

Lindholmspiren 3
SE-417 56 Göteborg

031 – 711 89 01
info@fkg.se
Orgnr: 556332-5181
Öppettider: kl. 9-17